נושא: איך להרדים תינוק?
התינוק שלי בן 4 חודשים,אוכל כמו שצריך ומסודר. מקבל את כל האהבה בעולם. אך אנו לא מסוגלים לגרום לו לישון כמו שצריך,הידיים שלנו כבר עייפות,ניסינו את שיטות הרעש,רכב וכוליי....
נשמח לעזרה ולפתרונות.
הגב
היי,
כן, אני מבינה. זקוקה לשמוע ממך יותר לגבי: האם ההרדמות מלווה בבכי? מהם דפוסי השינה שלו כרגע? איך היתה הלידה?.. כל אלה רלוונטים לעניין השינה. באופן כללי, הייתי אומרת שאנחנו יכולים לעזור "ללוות" את ילדינו לשינה, פחות "לגרום" לו לישון.. כי שינה זה דבר שפשוט קורה באופן טבעי עם עייפות. אשמח לעזור אם אוכל..

בברכה,

מור
הגב
כן הרדמות מלווה בבכי,. דפוסי שינה - הולך לישון לא ברצון ולאחר ארוחה וגרעפס כמובן. הלידה הייתה קיסרי. הוא גם קם בלילה לבקבוק.
הוא פיתח מעין סוג של רוטינה שאחרי בקבוק יש בכי...
הגב
היי,
אולי תרצי שנדבר בטלפון.. כדי להבין את נקודת מבטו וגם אותך זקוקה ליותר פרטים.. כדאי לברר את הסיבה לבכי.. איך הדפוסים הללו החלו. חשוב גם לשמוע איך את מרגישה וחווה את הדברים. זה פותח את הצורך לשמוע את הסיפור שלכם ואז הפנייה שלך מצריכה לא רק עיצה אלא ייתכן שאף עזרה טיפולית.
ענייני אוכל ושינה אצל תינוקות יכולים להיות סמנים של מצב רגשי. זה טוב שאת מבקשת עזרה כי ניתן בשלבים מוקדמים יחסית לעזור ביתר קלות.

מכוון שחשה שמדובר במקרה שכדאי להבינו יותר את מוזמנת ליצור איתי קשר ישיר.

בברכה,

מור
הגב
שם:
דיאנה לרנר
דירוג
מס' הודעות
0
תמציות פרחי באך יכולות לעזור מאוד בבעיות שינה בילדים קטנים. התמציות בטוחות לשימוש מגיל 0. אפשר לקרוא את המאמר שלי בנושא עם הכוונה לתמציות שיכולות לעזור, מעבר לכך ניתן לעשות התאמה יותר אישית במידת הצורך.
הגב
מנהל הפורום
ישנם 32 משתמשים מחוברים
רשומים 0 אנונימיים 32