micon שרית אנג'ל
שלח הודעה שלח הודעה
תמונת המטפל
צפה בתמונות נוספות(1)
דירוג נוכחי:
4.8
דרג את המטפל:
שרית אנג'ל מטפלת ומנחה מוסמכת בכירה בדמיון מודרך ו NLP.
מטפלת בקליניקה במודיעין ועוזרת למונחים ומטופלים במגוון אתגרים ובעיות, ניתן לקרוא מידע נוסף באתר שלי: www.saritangel.co.il

השגת תוצאות באמצעות טיפול קצר מועד במגוון תחומים:

* תקיעות בקריירה / בזוגיות
* דימוי עצמי נמוך
* פוביות
* חרדות
* התמכרויות
* אמונות מגבילות
* התמודדות עם אובדן ועם אבל
* תלות באדם
* פתרון קונפליקטים פנימיים
* בעיות פיזיולוגיות שונות / מחלות


אני מזמינה אותך לטיפול ייחודי שיסייע לך לרכוש כלים מעשיים, להגיע לתוצאות אפקטיביות ולהפיק מקסימום מחייך האישיים והמקצועיים.

כנסו לאתר שלי
052-3409541
מודיעין-מכבים-רעות מודיעין
ההתמחויות שלי
דמיון מודרךעוד...

טיפול בדמיון מודרך

טיפול בדמיון מודרך


מאת:
פורסם ב:
דמיון מודרך וNLP הינן שתי שיטות רבות עצמה לתקשורת עם התת-מודע, וליצירת שינויים בחיים, שבהן יכול להיעזר כל אדם המעוניין לשפר את איכות חייו.

דמיון מודרך הוא בעצם "שיחה" עם התת-מודע , שיחה כזאת מתקיימת במצב של רגיעה והרפיה, בעיניים עצומות , כשהמודע שלנו "נח" ומאפשר את התקשורת הזו.
שיחה חשובה זו, מאפשרת לנו לסגור עניינים פתוחים מהעבר, לשנות הרגלים אשר נוצרו וחוזקו במשך שנים, ולנקות זיכרונות כואבים שהיוו מכשולים תת-מודעים להשגת מטרותינו בהווה ובעתיד.

כדי שהשפעת הדמיון תהיה חזקה ככל האפשר, יש ליצור תיאור חושי מפורט ביותר, בנוסף להדמיה. כלומר, גם לדמות את המראות בצבעים עזים אך גם לשמוע את הקולות, להרגיש את תחושות הגוף - כולל טעם וריח - ואף לחוות את הרגשות בצורה עזה ככל האפשר.

טכניקות דמיון מודרך מאפשרות לרתום את המוח ואת המחשבות לכיוון הרצוי וליצור מציאות חדשה,לקראת האני המתפתח העתידי שלנו.

שרית אנג'ל מטפלת ומנחה מוסמכת לדמיון מודרך ו- NLP.
עובדת סוציאלית בכירה, מדריכה וראש צוות בלשכת רווחה.
בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית.
ניסיון של 18 שנה בטיפול פרטני, זוגי ובהנחיית קבוצות.
מטפלת בקליניקה במודיעין.
מידע נוסף באתר: www.saritangel.co.il
תגובות הגולשים (4)
.1
היי דמיון מודרך היא דרך מומלצת להתגבר על טראומות ומשברים, על ידי הצפה מחדש של האירועים הללו ולמידה כיצד לשים אותם בפרופורציות. מאמר שכתבתי בנושא: http://psychotherapy.reidman.co.il/
אורח 1.1.13
.2
חברה שלי הייתה מטופלת של שרית אנג'ל לפני שלוש שנים, היא עזרה לה להתמודד בתלות שלה בבן הזוג ולהפוך לאדם עצמאי שיכול לממש את עצמו. הטיפול עזר מאוד והיום היא מאושרת, משוחררת ומתפתחת ויחד עם זאת הצליחה לשמור על זוגיות בריא ומוצלחת. אני ממליצה בחום לכל מי שמרגיש תקוע בחיים ומחפש טיפול מיוחד אצל מטפלת מיוחדת לפנות לשרית, אני שמחה לראות שהיא פתחה קליניקה במודיעין ומאחלת לה בהצלחה, יש לה אתר מקסים שניתן להיכנס לקורא עוד על שיטות הטיפול השונות ותחומי הטיפול: www.saritangel.co.il בהצלחה!
אורח 5.1.13
.3
היי שרית, האם אפשר להפנות אליך מטופלת לטיפול זוגי או לסיוע למציאת בן זוג. היא בחורה מוכשרת מאוד שעברה כבר מלא מטפלים וטיפולים אבל הבעיה העיקרית שהיא בישנת, היא לא מצליחה להתחיל קשר ראשוני עם בחורים. האם את מטפלת בקליניקה שלך במודיעין גם במקרים כאלו ? האם דמיון מודרך יכול לסייע לה והאם יש שיטות טיפול נוספות שתוכלי לעזור לה, המטרה העיקרית שלה זה להצליח ליצור קשר זוגי ולמצוא את בן הזוג המושלם, אם יש דבר כזה. אני מאמינה שלכל אחת ואחד יש בן זוג מושלם בשבילו, רק צריך למצוא אותם.
אורח 5.1.13
.4
אני ממליצה באהבה למי שיש לו בעיות של חרדה או פוביות שיפנה לטיפול בדמיון מודרך לשרית בקליניקה שלה במודיעין. היא יכולה לעזור ולהנחות אתכם לבריאות ואושר. לחיות עם חרדות זה כמעט בלתי אפשרי, חבל לסבול! אני ממליצה לפנות לשרית ובעזרת הנחיה של דמיון מודרך ו NLP היא תוביל אתכם למקום טוב יותר, מקום של העצמה אישית ורכישת כלים שבעזרתם תוכלו בהמשך לעזור לעצמכם לצאת ממצבי מצוקה. תקראו באתר של שרית www.saritangel.co.il יש שם הדמיה מעולה שתוכל לתת לכם תחושה והבנה לגבי אופי הטיפול. הכי מומלץ זה פשוט להתקשר ולתאם אצלה מפגש הנחיה או טיפול, תבינו הכל! באהבה טלי חן
אורח 12.1.13
עוד בכתבות...